Cechy roweru Kross Trans Atlantic

Cechy roweru Kross Trans Atlantic

Coraz częściej słyszy się o zdrowym stylu życiu, uprawianiu sportu, prawidłowej diecie i lepszym samopoczuciu dzięki wprowadzeniu zmian do swojej codzienności. Czy to prawda? Otóż tak – sport i dieta mają ogromny wpływ na nasze siły i chęci. W związku z tym coraz więcej osób postanawia zacząć zmiany od prostego wysiłku fizycznego jakim jest jazda na rowerze.

Kross Trans dla doświadczonych

kross trans atlanticJazda na rowerze dla wielu osób kojarzy się bardziej z relaksującą formą aktywności fizycznej. W jakimś stopniu jest to prawda – w końcu rowerem można pojechać do pracy, do sklepu albo po prostu na zwykłą przejażdżkę po osiedlu. Aktualnie wybór wśród rowerów jest ogromny – od górskich i szosowych, po miejskie i trekkingowe. Jednym z najbardziej znanych rowerów trekkingowych jest rower kross trans atlantic. Jest to model, który przeznaczony jest dla osób doświadczonych, traktujących jazdę na rowerze za sport, a nie tylko rozrywkę i formę relaksu. Rower ten charakteryzuje się osprzętem opartym o komponenty Shimano – wlicza się w to tylna przerzutka Shimano Altus. Kross jest prosty w obsłudze, pozwala na jazdę przez wiele sezonów, bez konieczności wymiany lub wymieniania części.

kross trans atlanticWarto jednak wiedzieć, że w razie awarii elementy zamienne są bardzo łatwo dostępne, ponieważ można zakupić je w prawie każdym sklepie rowerowym. Rower Kross Trans Atlantic posiada 21 biegów, dzięki czemu umożliwia różnorodną jazdę – od zwykłych, codziennych dojazdów do pracy, po wyprawy trekkingowe, które charakteryzują się dłuższym dystansem oraz o wiele większym obciążeniem. Nie jest to jednak rower, który wykorzystywany jest wyłącznie do codziennych podróży. Do tego przeznaczenia lepszym wyborem jest inny model rowerów Kross. Model Trans Atlantic charakteryzuje się dużymi kołami, które dobrze utrzymują prędkość na długich dystansach, dzięki czemu rowerzysta nie męczy się tak bardzo. Jest to rower, który dobrze pokonuje nierówności i świetnie sprawdza się na problematycznych terenach. Ponadto, Kross Trans Atlantic wyróżnia się swoją długością, dzięki czemu balansowanie na nim jest łatwiejsze. Rower Kross Trans Atlantic świetnie sprawdza się jako rower przeznaczony do wypraw trekkingowych.

Jest to model, który posiada same najlepsze cechy, przystosowane do dłuższych podróży i wszelkiego rodzaju niedogodności. Przy wyborze roweru warto jednak mieć na uwadze własne preferencje i wybrać rower, który najlepiej sprawdzi się do indywidualnych celów. Trans Atlantic jest rowerem typowo turystycznym, jednak taki Trans India sprawdzi się lepiej jako rower na co dzień.