Pomysł na prezent dla bliskiej osoby – walizki do ryanaira

Pomysł na prezent dla bliskiej osoby – walizki do ryanaira

Zbliża się czas świąt, a co za tym idzie dla wielu z nas także czas kupowania prezentów. Mimo iż atmosfera iście świąteczna panuje w supermarketach już od połowy listopada, która zresztą nastraja większość nas do śmielszego wydawania pieniędzy, to sprawa nie jest wcale taka prosta.

Walizki do ryanaira w wielu kolorach

walizki do ryanairaZazwyczaj pragniemy, by druga osoba została faktycznie uszczęśliwiona prezentem – w szczególności jeśli jest to dla nas ktoś ważny. Jednak gdy przychodzi czas obdarowywania się prezentami często dochodzimy do wniosku, że tak naprawdę nie wiemy co kupić najbliższej osobie, nawet jeśli doskonale ją znamy. Tak naprawdę wystarczy zazwyczaj wcześniej zaplanować zakupy, by udało nam się wybrać idealny prezent. Przede wszystkim nie warto tracić czasu wybierając się do sklepu z nadzieją, że coś uda się nam znaleźć. Znacznie lepiej jest wcześniej zastanowić się, co spodobałoby się ukochanej lub ukochanemu, przygotować kilka propozycji, porównać ceny i udać się na zakupy już z konkretnym planem działania. W pierwszej kolejności odrzućmy pieniądze i karty podarunkowe. Owszem są to prezenty z grona tak zwanych „praktycznych”, natomiast osoba, której je wręczymy może poczuć się urażona, że nie poświęciliśmy nawet czasu, by wybrać jej coś wyjątkowego. Do najpopularniejszych prezentów z pewnością należą perfumy i pozostałe kosmetyki, książki i płyty. Bardzo wiele zależy też od budżetu, jakim dysponujemy. Ciekawym pomysłem są na przykład walizki, ponieważ są eleganckie i praktyczne.

walizki do ryanairaWszystkim Paniom z pewnością przypadną do gustu stylowe i niezwykle trwałe walizki Puccini. Dostępne są w naprawdę wielu kolorach, rozmiarach i wzorach. To powoduje, że możemy z łatwością dobrać walizkę do upodobań potencjalnej właścicielki. Równie ciekawe są holenderskie walizki firmy March, które nie odbiegają wyglądem od najnowszych trendów i także spełniają standardy większości linii lotniczych. Z łatwością zatem zabierzemy wspomniane tanie walizki do Ryanaira lub innego europejskiego przewoźnika. Ceny, jakimi charakteryzują się walizki Puccini i March są do siebie zbliżone i wahają się od około dwustu złotych – w przypadku walizek kabinowych – do sześciuset. W tym najdroższym wariancie cenowym otrzymamy już najwyższej jakości Puccini walizki. Firma ta słynie także z wyrobów wyjątkowo starannych torebek i galanterii.

Jeśli dysponujemy mniejszym budżetem, a zależy nam na porządnym prezencie to portfele i torebki Puccini będą doskonałym wyborem. W tym wypadku należy jednak pamiętać, że są to prezenty bardziej osobiste, które powinny zostać starannie dobrane do gustu i upodobań najbliższej osoby.